Ženy, které tančí s vlky – nový kurz v Dobřichovicích

Seberozvojový kurz inspirovaný knihou „Ženy, které běhaly s vlky“ pro ženy, které se chtějí protančit do svého nitra, k druhým lidem, ke světu, k bytí. Sedm večerů ve středu každých čtrnáct dní od 28. února do 23. května 2018 v Dobřichovicích (u Prahy).

Setkáme se s příběhem O ošklivém káčátku, který nám připomene důležitost nalezení vlastní smečky. Tanec Motýlí ženy nám pomůže oslavit a přijmout krásu svého těla. A Červené boty nás poučí o pastech, jež se potřebujeme naučit rozlišovat.

Přijďte a nechte se okouzlit divokou podstatou své duše. Čeká vás čas jen pro sebe plný tance, uvolnění, práce s tělem, pohybem, dechem, hlasem, hudbou i tichem. A náruč ženského společenství.


Kurz je otevřen všem ženám bez ohledu na věk, postavu či pohybové možnosti. Pro účast nepotřebujete umět tančit, mít zkušenosti s tanečními technikami ani s osobním rozvojem.

Budete potřebovat pohodlné oblečení, případně obuv, velký šátek, karimatku, pití, může se hodit deka.

 

Kde

Dobřichovice – Fürstův sál, 5. května 3

Doprava vlakem linky S7: z hlavního či Smíchovského nádraží v Praze do Dobřichovic, pak asi 15 minut pěšky

 

Kdy

Středy 28. února až 23. května 2018 od 19 do 21:15 hodin:

28. února, 14. a 28. března, 11. a 25. dubna, 9. a 23. května, celkem sedm krát.

 

Citlivou průvodkyní vám bude

 Helena Bezděková Mgr. MgA. Helena Bezděková – psycholožka, terapeutka a vášnivá tanečnice.  Má výcviky v seberozvojové taneční metodě Autoestima flamenca®, v Gestalt terapii a v neverbálních technikách. Věnuje se současnému tanci a flamenku. Vystudovala také herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku na DAMU. Čerpá z různých tanečních směrů a přístupů, které podporují zdravý a funkční pohyb těla, ze soudobé taneční terapie, body terapie a z vlastních zkušeností s působením hudby, tance, pohybu a výtvarného projevu na lidskou duši.

Cena a přihlášky

Cena: 2310 Kč

Chcete-li udělat radost nějaké blízké ženě, ráda vám zašlu dárkový poukaz.

Přihlášky a dotazy, prosím, posílejte nejlépe do 21. února na helenabezdekova@gmail.com nebo volejte 604 965 493.

Po potvrzení, že je volné místo, uhraďte kurzovné na účet 777 09 777 09/2010 (Fio banka). Do poznámky napište své jméno.

 

Kurz se koná za podpory města Dobřichovice.