Ženy, které tančí s vlky – Vrchlabí

Seberozvojový kurz pro ženy, které se chtějí protančit do svého nitra, k druhým lidem, ke světu, k bytí. Čtyři části ve Vrchlabí vždy od 12 do 17h: soboty 11. listopadu 2017, 13. ledna 2018, 3. března a neděle 8. dubna.

Na čtyřech setkáních se otevřeme moudrosti ženského těla a necháme se okouzlit divokou podstatou své duše. Protančíme se několika příběhy z knihy Ženy, které běhaly s vlky od Clarissy Pinkoly Estés, jež obsahují ženskou moudrost o celistvosti duše, intuici, odevzdání a plynutí, radosti ze života a smyslnosti, tvořivosti, emocích, vymezování hranic, léčení ran i odpuštění.

Čeká vás tanec, práce s tělem, pohybem, dechem, hlasem, hudbou i tichem, ženské společenství a čas pro sebe.


Kurz je otevřen všem ženám bez ohledu na věk, postavu či pohybové možnosti. Pro účast nepotřebujete umět tančit, mít zkušenosti s tanečními technikami ani s osobním rozvojem.

Budete potřebovat pohodlné oblečení, případně obuv, velký šátek, karimatku, pití, může se hodit deka.

 

Kde

Vrchlabí – Kulturní dům Střelnice, Vančurova 378

 

Kdy

Tři soboty od 12 do 17 hodin: 11. listopadu 2017, 13. ledna 2018, 3. března, neděle 8. dubna.

 

Citlivou průvodkyní vám bude

 Helena Bezděková Mgr. MgA. Helena Bezděková – psycholožka, terapeutka a vášnivá tanečnice.  Má výcviky v seberozvojové taneční metodě Autoestima flamenca®, v Gestalt terapii a v neverbálních technikách. Věnuje se současnému tanci a flamenku. Vystudovala také herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku na DAMU. Čerpá z různých tanečních směrů a přístupů, které podporují zdravý a funkční pohyb těla, ze soudobé taneční terapie, body terapie a z vlastních zkušeností s působením hudby, tance, pohybu a výtvarného projevu na lidskou duši.

Cena a přihlášky

Cena: 3000 Kč

Chcete-li udělat radost nějaké blízké ženě, ráda vám zašlu dárkový poukaz.

Přihlášky a dotazy, prosím, posílejte nejlépe do 3. listopadu na helenabezdekova@gmail.com nebo volejte 604 965 493, případně kdstrelniceboruvkova@muvrchlabi.cz

Po potvrzení, že je volné místo, uhraďte kurzovné na účet 777 09 777 09/2010 (Fio banka). Do poznámky napište své jméno. Částku je možné zaplatit ve dvou splátkách: 1500 Kč do 8. listopadu, 1500 Kč do 10. ledna.

 

Kurz se koná ve spolupráci s Kulturním domem Střelnice.