Ženy, které tančí s vlky

Seberozvojový kurz pro ženy, které se chtějí protančit do svého nitra, k druhým lidem, ke světu, k bytí. Středy večer po 2-3 týdnech 20. září 2017 až 24. ledna 2018 v Dobřichovicích (u Prahy).

Na osmi setkáních se otevřeme moudrosti ženského těla a necháme se okouzlit divokou podstatou své duše. Ta nás povede k důležitým tématům jako je intuice, umění odevzdání a plynutí, uvolněné bytí v těle, radost ze života a smyslnost, tvořivost, vymezování hranic, léčení ran a odpuštění.

Čeká vás tanec, práce s tělem, pohybem, dechem, hlasem, hudbou i tichem. A náruč ženského společenství.


Kurz je otevřen všem ženám bez ohledu na věk, postavu či pohybové možnosti. Pro účast nepotřebujete umět tančit, mít zkušenosti s tanečními technikami ani s osobním rozvojem.

Budete potřebovat pohodlné oblečení, případně obuv, velký šátek, karimatku, pití, může se hodit deka.

 

Kde

Dobřichovice – Fürstův sál, 5. května 3

Doprava vlakem linky S7: z hlavního či Smíchovského nádraží v Praze do Dobřichovic, pak asi 15 minut pěšky

 

Kdy

středy 20. září 2017 až 24. ledna 2018 od 19 do 21:15 hodin: 20. září, (po třech týdnech) 11. října, (dále po 14 dnech) 25. října, 8. a 22. listopadu, 6. prosince, (pak po novém roce) 10. a 24. ledna.

 

Citlivou průvodkyní vám bude

 Helena Bezděková Mgr. MgA. Helena Bezděková – psycholožka, psychoterapeutka a vášnivá tanečnice.  Má výcviky v seberozvojové taneční metodě Autoestima flamenca®, v Gestalt terapii a v neverbálních technikách. Věnuje se současnému tanci a flamenku. Vystudovala také herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku na DAMU. Čerpá z různých tanečních směrů a přístupů, které podporují zdravý a funkční pohyb těla, ze soudobé taneční terapie, body psychoterapie a z vlastních zkušeností s působením hudby, tance, pohybu a výtvarného projevu na lidskou duši.

Cena a přihlášky

Cena: 2640 Kč

Chcete-li udělat radost nějaké blízké ženě, ráda vám zašlu dárkový poukaz.

Přihlášky a dotazy, prosím, posílejte nejlépe do 15. září na helenabezdekova@gmail.com nebo volejte 604 965 493.

Po potvrzení, že je volné místo, uhraďte kurzovné na účet 777 09 777 09/2010 (Fio banka). Do poznámky napište své jméno.

 

Kurz se koná za podpory města Dobřichovice.