Ženy, které tančí s vlky – speciální kurz v Dobřichovicích

Seberozvojový kurz inspirovaný knihou „Ženy, které běhaly s vlky“ od Clarissy Pinkoly Estés pro ženy, které se chtějí protančit do svého nitra, k druhým lidem, ke světu, k bytí. Čtyři speciální nedělní setkání se třemi moudrými příběhy v Dobřichovicích (u Prahy).

Kurz bude výjimečný tím, že se do příběhů budeme moci intenzivněji ponořit a užít si je v jednom celku. Proběhne o víkendech, takže se mohou zúčastnit i ty z Vás, pro které nebylo možné chodit na kurz, který se konal v Dobřichovicích ve středu večer.

Budeme pročišťovat Řeku pod řekou, aby naše tvůrčí síla proudila. Rozesměje nás Baubo, bohyně břicha, pomůže nám uvolnit se a dostat se do nálady, která patří tělu. Půlměsíční medvěd nás bude učit o vzteku a odpuštění.

Setkáte se s moudrou a divokou podstatou své duše. Čeká vás čas jen pro sebe plný tance, uvolnění, práce s tělem, pohybem, dechem, hlasem, hudbou i tichem. A náruč ženského společenství.


Kurz je otevřen všem ženám bez ohledu na věk, postavu či pohybové možnosti. Pro účast nepotřebujete umět tančit, mít zkušenosti s tanečními technikami ani s osobním rozvojem.

Budete potřebovat pohodlné oblečení, případně obuv, velký šátek, karimatku, pití, může se hodit deka.

 

Kde

Dobřichovice – taneční sál Dobřichovického domku, 5. května 12

Doprava vlakem linky S7: z hlavního či Smíchovského nádraží v Praze do Dobřichovic, pak asi 20 minut pěšky

 

Kdy

Neděle 15. října, 12. listopadu, 3. prosince 2023 a 14. ledna 2024 od 13:30 do 19 hodin.

 

Citlivou průvodkyní vám bude

Mgr. MgA. Helena Bezděková – psycholožka, terapeutka a vášnivá tanečnice.  Má výcviky v seberozvojové taneční metodě Autoestima flamenca®, v Gestalt terapii, v bodypsychoterapii Erogenetic® a v neverbálních technikách. Vystudovala také herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku na DAMU. Čerpá z různých tanečních směrů a přístupů, které podporují zdravý a funkční pohyb těla, ze soudobé taneční terapie, body terapie a z vlastních zkušeností s působením hudby, tance, pohybu a výtvarného projevu na lidskou duši.

Cena a přihlášky

Cena: 4400 Kč

Chcete-li udělat radost nějaké blízké ženě, ráda vám zašlu dárkový poukaz.

Přihlášky a dotazy, prosím, posílejte nejpozději do 30. září na helenabezdekova@gmail.com nebo volejte 604 965 493.

Po potvrzení, že je volné místo, uhraďte kurzovné na účet 777 09 777 09/2010 (Fio banka). Do poznámky napište své jméno.

 

Kurz se koná za podpory města Dobřichovice.